Sport

W dziale Sport zebraliśmy dla Was rośliny, preparaty i związki o naturalnych właściwościach dopingujących, pomagające w szybszej regeneracji i budowie mięśni oraz wspomagające odchudzanie.

Istnieje wiele suplementów, które, podobnie jak kawa/kofeina, zaliczane są do naturalnego (i nieszkodliwego) dopingu. Nie tylko dodają one energii, ale też podnoszą wydolność fizyczną i wytrzymałość organizmu, a także skracają czas potrzebny na jego regenerację. Mechanizmy tego działania na poziomie komórkowym nie zostały jeszcze dobrze poznane. Do ogólnych mechanizmów podnoszenia wydolności może należeć zwiększenie pojemności tlenowej krwi, szybsza dystrybucja tlenu i efektywniejsze jego wykorzystanie przez mięśnie, zwiększona efektywność wykorzystania substratów energetycznych w mięśniach oraz wzrost poziomu niektórych neuroprzekaźników i hormonów.

Stosowanie takich suplementów pozwala zatem na intensywniejsze i dłuższe treningi, przyspiesza postęp, zwiększa motywację, pomaga w osiąganiu lepszych wyników sportowych, a także podnosi nasze zdolności do radzenia sobie w trudnych warunkach, takich jak np. trekking górski w deszczu.

*W dziale Sport zebraliśmy dla Was rośliny, preparaty i związki o naturalnych właściwościach dopingujących, pomagające w szybszej regeneracji i budowie mięśni oraz wspomagające odchudzanie.*…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Flaga
Cena
od do
Sposób zbioru
Kraj pochodzenia
Smak
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Zdrowie
Dostępny w magazynie
Twój wybór: Usuń wszystko

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK