Męskie tematy

Produkty zebrane w tej kategorii dedykowane są najpopularniejszym męskim tematom, czyli potencji, zdrowiu prostaty i budowaniu masy mięśniowej.

Zioła naturalnie wspierające męskie libido i płodność, a także wspomagające erekcję to pyłek sosnowy, Tribulus terrestris, maca, tongkat ali, huanarpo macho, quebracho, pfaffia, muira puama, catuaba, damiana, kanianka, żeń-szeń czerwony i syberyjski, Epimedium oraz red kwao krua.

Zioła wspomagające funkcjonowanie prostaty to palma sabałowa, znamiona kukurydzy, wierzbownica, korzeń pokrzywy, śliwa afrykańska i buchu.

W budowaniu masy mięśniowej znakomicie pomaga pyłek sosnowy, pfaffia, Tribulus, palma sabałowa, mleczko pszczele oraz żeń-szeń czerwony i syberyjski.

Interesującym produktem w tej kategorii jest niepokalanek, który może pomóc mężczyznom w obniżeniu libido (tak, są takie przypadki :).

Propozycji jest całkiem sporo, dlatego radzimy wczytać się w opisy poszczególnych roślin i kierować się metodą prób i błędów. Warto pamiętać o tym, że nie ma jednej uniwersalnej rośliny, która pomogłaby w danym przypadku, a także o tym, że potrzeba czasu i systematyczności, aby zaobserwować wpływ rośliny na organizm.

Produkty zebrane w tej kategorii dedykowane są najpopularniejszym męskim tematom, czyli potencji, zdrowiu prostaty i budowaniu masy mięśniowej.

*Zioła naturalnie wspierające męskie libido i…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Flaga
Cena
od do
Część rośliny
Sposób zbioru
Tradycyjna medycyna
Kraj pochodzenia
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Zdrowie
Choroba
Dostępny w magazynie
Twój wybór: Usuń wszystko

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK