Herbata ziołowa

Herbaty ziołowe to kategoria, gdzie prezentujemy interesujące surowce roślinne, które mogą posłużyć do przygotowywania naparów solo oraz do komponowania własnych mieszanek herbacianych. Znajdziecie tu suszone kwiaty, płatki kwiatów, listki, owoce oraz całe części nadziemne różnych roślin.

Warto zwrócić szczególną uwagę na suszone kwiaty, które nie tylko nadają herbacie przyjemny smak, ale też pięknie prezentują się w naparze. Trawa cytrynowa to klasyczny, orientalny dodatek o fantastycznym zapachu. Listki bambusa przywodzą na myśl Azję, a kwaśny hibiskus – kraje arabskie. Jaśmin pasuje do każdej herbaty liściastej, kwiaty pomarańczy zachwycają smakiem i zapachem, a kwiaty granatu przykuwają uwagę swym intensywnym kolorem.

Zapraszamy do eksperymentów!

Herbaty ziołowe to kategoria, gdzie prezentujemy interesujące surowce roślinne, które mogą posłużyć do przygotowywania naparów solo oraz do komponowania własnych mieszanek herbacianych.…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Waga
od do szt
Producent
Flaga
Cena netto
od do
Cena
od do
Rozmiar
Część rośliny
Sposób zbioru
Tradycyjna medycyna
Kraj pochodzenia
Smak
Aromat
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Zdrowie
Choroba
Dostępny w magazynie
Twój wybór: Usuń wszystko

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK