Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK

Owoce suszone

Suszone owoce mogą stanowić samodzielną przekąskę, dodatek do potraw czy herbat lub składnik prozdrowotnych naparów. Oferujemy Państwu szeroki wybór suszonych owoców najwyższej jakości, którą dokładnie sprawdzamy przy każdej dostawie. Żaden z produktów w tym dziale nie zawiera zbędnych dodatków, a cukier obecny jest tylko w żurawinie i kumkwacie, które bez niego nie mogłyby trafić na sklepową półkę.

Gorąco zachęcamy do spróbowania suszonych owoców tropikalnych, na przykład papai, ananasa i mango, które wyśmienicie smakują jedzone prosto z opakowania, a także w porannej owsiance. Szczycimy się doskonałymi jagodami goji, które są duże, niebarwione i suszone w taki sposób, aby zachowały swoje cenne wartości odżywcze. Posiadamy także sproszkowane jagody acai, acerolę oraz mielonego suszonego buraka, które fantastycznie podkręcają smak jogurtów, koktajli i twarożków. Z kolei owoce cytryńca, berberysu, rokitnika oraz czarnego bzu to skarbnice bioaktywnych związków o fenomenalnych właściwościach, które należy wydobyć za pomocą gorącej wody lub żując owoce w ustach.

Zapraszamy!

Suszone owoce mogą stanowić samodzielną przekąskę, dodatek do potraw czy herbat lub składnik prozdrowotnych naparów. Oferujemy Państwu szeroki wybór suszonych owoców najwyższej jakości, którą…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Cena
od do
Rozmiar
Sposób zbioru
Tradycyjna medycyna
Kraj pochodzenia
Smak
Aromat
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Zdrowie
Choroba
Twój wybór: Usuń wszystko