Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK

Oczyszczanie i odchudzanie

O oczyszczaniu w dzisiejszych czasach dużo się mówi. Ale co to znaczy oczyszczać się? Po co to robić? W oczyszczaniu chodzi o to, aby pobudzić naturalne procesy usuwania zbędnych produktów przemiany materii i nadmiaru wody poprzez skórę, układ moczowy i wydalniczy. Te zbędne produkty przemiany materii to na przykład dwutlenek węgla, który opuszcza nasze ciało podczas wydechu, a także mocznik, usuwany z moczem. Ale są to również pozostałości po zażywanych lekach, substancje chemiczne pochodzące z żywności, napojów, kosmetyków, spalin i środków do sprzątania oraz toksyny pozostające w organizmie w wyniku spożywania alkoholu i palenia tytoniu.

Zmniejszenie zanieczyszczenia organizmu skutkuje poprawą funkcjonowania wszystkich narządów wewnętrznych, a co za tym idzie, lepszym samopoczuciem, zwiększeniem poziomu energii, sprawniejszym myśleniem i wzmocnieniem odporności. Odciążony z toksyn organizm funkcjonuje na pełnych obrotach, dlatego oczyszczanie powinno być pierwszym krokiem do odchudzania.

W opisie produktu znajdziecie Państwo informacje, czy bardziej wspiera on oczyszczanie, czy odchudzanie. Rośliny i związki stosowane w odchudzaniu mają za zadanie regulować nasz apetyt, wzmagać spalanie tkanki tłuszczowej oraz ograniczać jej odkładanie. Nie należy jednak zapominać o tym, że żadne zioła i suplementy nie pomogą, jeśli nie będziemy stosować odpowiedniej diety i aktywności fizycznej.

O oczyszczaniu w dzisiejszych czasach dużo się mówi. Ale co to znaczy oczyszczać się? Po co to robić? *W oczyszczaniu chodzi o to, aby pobudzić naturalne procesy usuwania zbędnych produktów przemiany…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Flaga
Cena
od do
Część rośliny
Sposób zbioru
Tradycyjna medycyna
Kraj pochodzenia
Smak
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Zdrowie
Twój wybór: Usuń wszystko