Ziołowa dawka dzikości.

Wrzesień to dla jeleni święto celebracji życia, a dla miłośników przyrody może być szansą bliskiego doświadczenia natury.
Bowiem rykowisko- okres godowy jeleni – to jedno z najpiękniejszych przyrodniczych przedstawień w naszej strefie klimatycznej.Z miłości do dzikości, stworzyliśmy mieszankę inspirowaną rykami mocy wydobywającymi się z głębi lasu.

Witalność wznosząca się ponad zieloną ciszę.
Ryk jelenia to zarówno orzeźwiające drzewne i głębokie tony Ziemi, kardamonu i ziaren guarany, jak i słoneczne akordy pełni lata. Energetyzujące korzenie różeńca górskiego (rhodiola), korzeń sarsaparilli indyjskiej (kolcorośl), ziele gotu koli (wąkroty), skąpane w aromacie kwiatów piwonii i młodych liści czarnej porzeczki – jednym łykiem przeniosą Cię do miejsca mocy.

Subtelna słodycz, bogaty aromat i niepowtarzalny smak wprowadzą Cię w przyjemne ożywienie.

Wyostrzenie zmysłów, klarowność umysłu i łagodność płynąca z dostrojenia mogą sprawić, że szybko zaprzyjaźnisz się z jeleniem.Pozwól sobie na chwilę wytchnienia. R(ł)yknij sobie na zdrowie!
Nasłuchuj ryków i odnajduj je w sobie, pij na zdrowie Dzikości!

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK