RABATY NA DZIEŃ TATY


Te dzikie, bylinowo-kwietne kompozycje, jak i te stworzone z pomocą ludzkiej kreatywności, rąk i serc. Te składające się z chwastów: dzikie, mocne, nieuporządkowane, z pozoru nieprzemyślane, jak i te skrupulatnie zaplanowane, regularnie pielęgnowane.
Letnie rabaty zachwycają różnorodnością. Przypominają o magii i o tym, że każdy może stworzyć kawałek swojej wymarzonej ziemi. Napotkane gdzieś po drodze, z różnym rozmachem, a to mini kwietnik na małej działeczce, a to kilka grządek tuż pod klatką przy osiedlowym chodniku, a to dziki, zarośnięty ogród przy starej willi, z kotem na płocie. A to kilka donic na balkonie.
Wielkie ogrody, dzikie zagajniki, kolorowe rabaty, kwietniki, zagonki, grządki.

Każdy może stworzyć rabatę na swoją miarę i marzenie. Ziemia doceni, zauważy, odda nam naszą uwagę i energię w postaci zapachów, kolorów, nowych roślinnych żyć.
A czerwcowe życie jest pełne radości, celebracji, świętowania i umiłowania. Zauważenia, i cieszenia się z niego, bo życie jest tego warte, bo lato jest tego warte <3

Z okazji Dnia Taty, letniego Przesilenia mamy dla Was 10 rabat:
DlaTaty. *

Ostatnio na naszych mediach społecznościowych zapytaliśmy Was z czym kojarzy Wam się lato.
Najczęstsze odpowiedzi: wolność, radość, beztroska, młodość, sielanka, smaki i zapachy dzieciństwa. Cykanie świerszczy, nieustanny śpiew ptaków. Długie dni, ciepłe wieczory, truskawki i poziomki. Kwiaty, mnóstwo kwiatów, rabaty i zapach burz.

Tego Wam życzymy!
Magii i celebracji Lata!


*rabat dotyczy produktów Magiczny Ogród i Nangi, aktywny jest do 30.06.2023, nalicza się od kwoty 150 pln – oferta dotyczy klienta indywidualnego.

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK