Nasza suszarnia jest pełna!

Kiedy jak nie teraz :) Nas także objęła w tym roku łaskawość Przyrody – mamy pełną suszarnię ziół, które uprawiamy na polu.
Oczywiście niektóre się nie udały, ale wiemy że to dlatego, że jeszcze nie rozumiemy mechanizmów działających w tym niezwykłym świecie, na naszej Ziemi.
Może nigdy nie zrozumiemy, ale próbujemy. W związku z poczuciem, że zostaliśmy obdarowani dobrymi plonami mamy dla was rabat.Z kodem: CzynDobro 10% rabatu na zakupy od 300 zł

Rabat obejmuje wszystkie produkty Magicznego Ogrodu, nie tylko te z naszego pola ;) *
Będzie działać dokładnie tydzień od dziś, do wtorku 19.09 


Przypominamy, że jesteśmy bio!
Chcemy dzielić się największym dobremOznacza to, że na produktach marki Magiczny Ogród stopniowo pojawia się oznaczenie Bio.
Certyfikaty Bio są w Unii Europejskiej dowodem na ekologiczną uprawę i najlepszą możliwą jakość produktów. Dzięki rozwojowi naszego MagLabu (nasze laboratorium analityczne badające m.in stężenie metali ciężkich i pozostałości pestycydów) oraz rejestracji Bio możemy już bez ukrywania się mówić, że oferujemy najlepszą jakość.

*oferta dotyczy klienta indywidualnego.

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK