Kontakt: (67) 349 15 00
603 094 777
sklep@magicznyogrod.pl
Pon-Pt: 7-17

Twoje konto 0 prod. 0,00Do kasy

Kosmetyki DLA

Filtry

Współpraca z firmą Kosmetyki DLA wyrosła zupełnie naturalnie, na gruncie tej samej pasji do ziół oraz zamiłowania do tego co naturalne. Panią Martę po raz pierwszy poznaliśmy na kursie zielarskim prowadzonym przez dr Różańskiego kilka lat temu, a w 2017 roku spotkaliśmy ją ponownie podczas Konferencji organizowanej w PWSZ im. S. Pigonia w Krośnie. Z ciekawością przysłuchiwaliśmy się jak opowiadała nam o produkcji swoich kosmetyków. Postanowiliśmy je przetestować na sobie i okazało się, że są tak dobre, że nawet takim kosmetosceptykom jak my bezwzględnie przypadły do gustu.

Receptury kosmetyków są starannie przemyślane pod kątem profilu ich działania i efektywności, nie znajdziecie w nich żadnych zbędnych składników czy wypełniaczy. W przeciwieństwie do standardowych kosmetyków, firma DLA zamiast wody wykorzystuje skoncentrowane napary ziołowe, które same w sobie mają wiele cennych właściwości, dodatkowo są one uzupełnione o wysokiej jakości naturalne oleje, dzięki czemu skóra jest doskonale nawilżona i odżywiona. Kolejnym atutem tej marki jest używanie naszych rodzimych ziół i pozyskiwanie ich ze stanowisk naturalnych.

Ponieważ każdy rodzaj cery ma swoje unikalne potrzeby i wymagania, w ofercie znajdziecie szeroki wybór produktów. Na szczęście wymowne nazwy (np. “Niszcz pryszcz” czy “kuracja regenerująca” ) ułatwią wam nawigację w poszukiwaniu kosmetyku odpowiednio dobranego dla siebie. Skóra je po prostu uwielbia i promienieje zdrowym wyglądem.

Zapisz się do newslettera i zyskaj dostęp do ciekawych informacji o produktach naturalnych i najciekawszych promocjach.

OK

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.