Olejki eteryczne zapachowe

Zapachy mają ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia, a ponadto wpływają na atmosferę oraz na odbiór pomieszczeń i osób. Bywają też zapisywane w naszym mózgu razem ze wspomnieniami. Warto więc pomyśleć o tym, jak pachnie nasz dom, szafa, czy miejsce pracy i wykorzystać zapachowe olejki eteryczne, które nasycają pomieszczenie pięknym aromatem podczas podgrzewania w kominku. Co więcej, uwolnione związki lotne likwidują drobnoustroje znajdujące się w powietrzu.

Proponujemy Państwu kolekcję olejków marki Bamer, które zostały przebadane pod kątem wpływu na zdrowie człowieka. Są nie tylko bezpieczne, ale mają też udowodnione korzystne działanie w zastosowaniu zewnętrznym. Można aromatyzować nimi pomieszczenia, a także dodawać je do kosmetyków, płynów do mycia ciała, szamponów, mydeł, olejów do masażu, sauny i kąpieli. Warto wypróbować je podczas prania i dodać kilka kropel do pralki. Sprawdzą się również jako pachnący dodatek do nawilżaczy powietrza oraz do środków, których używamy do sprzątania.

Zapachy mają ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia, a ponadto wpływają na atmosferę oraz na odbiór pomieszczeń i osób. Bywają też zapisywane w naszym mózgu razem ze wspomnieniami. Warto więc…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Twój wybór: Usuń wszystko

Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria.

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK