halo GDAŃSK: Spotkanie na żywo!

W najbliższy weekend 22 i 23 października zapraszamy na spotkanie na żywo w Gdańsku! Podczas 12. edycji Festiwalu Narracje będziemy mieli przyjemność stworzyć dla Was Magiczną Przestrzeń wypełnioną aromatycznymi i rozgrzewającymi herbatami, korzennym chai’em i esencjonalnym kakao. Zanurzeni w muzyce i instalacjach artystów z “Kolektywu wokół Kwadratu” -przeniesiemy się do roku 2080.
Kongres Futurologiczny – temat przewodni tegorocznej edycji Festiwalu Narracje będzie okazją do poruszenia wyobraźni i snucia śmiałych wizji przyszłości. Jaką historię napiszemy jako ludzkość? Czy staniemy na wysokości zadania i poradzimy sobie z kryzysem klimatycznym? Choć niewątpliwie przyszłość i tak nas zaskoczy, potrzebujemy twórczych rozwiązań i kolektywnego działania. Obudźmy wyobraźnię! Życie nie poddaje się tak łatwo.

Spotykamy się “Na Kwadracie” przy ul. Hallera 169 w Gdańsku (Dolny Wrzeszcz). Wyczarujemy dla Was pyszne herbatki i przy okazji porozmawiamy o roślinach przyszłości.

Do zobaczenia!

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK